Майстер-класи та навчальні курси по кераміці: Ручне ліплення з глини

Майстер-класи та курси з кераміки

Індивідуальні та групові заняття — ліплення з глини
Майстер-клас з кераміки: Навчальний курс з ручного ліплення з глини

Навчальний курс ліплення з глини

8 занять, 1 місяць

Впродовж навчальної програми з ліплення ви отримаєте базові теоретичні та практичні знання у роботі з глиною. Дізнаєтеся про види кераміки та основні способи її формування.

Курс складається з восьми занять по три години, протягом одного місяця. За цей час ви познайомитеся з основними методами ліплення виробів вручну, подальшої обробки глини та способами її декорування, попрацюєте з різними матеріалами та спеціальними інструментами.

В результаті, по закінченню курсу, ви матимете від п’яти готових керамічних виробів, зроблених за вашим уподобаннями, та необхідні базові знання для подальшої самостійної роботи.

Курс підходить як для тих хто вперше знайомиться з глиною, так і для тих, хто з нею вже працював.

Як проходить курс

Перші п’ять занять присвячені ліпленню з глини керамічних виробів, їх обробці, та декоруванню. Наступні три заняття – роботі з поливами, способами нанесення та розписом по ній.

Заняття проходять: 2 рази на тиждень, тривалість заняття 3 години. Дні і години відвідуваннь – за домовленістю.
Вартість курсу: 4000 грн. Всі матеріали і випал включені у вартість.
У групі: 2 місця

Як записатися: телефон для запису і консультації – +38 095 612 21 07, також ви можете заповнити форму внизу сторінки і вибрати заняття, які вас зацікавили.

Адреса майстерні: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3

Подивитись на карті

Дводенний майстер-клас по ліпці з глини

2 заняття, 2 тижні

Майстер-клас по ліпці з глини складається з двох занять, на яких ви зможете зліпити і декорувати один з моїх виробів з кераміки або придуманий вами виріб.

За рахунок такої тривалості, у вас буде можливість пройти через всі етапи роботи з глиною: від формування до декорування. Перевагою даного майстер-класу є індивідуальність занять і необмеженість у часі, щоб ви могли не поспішаючи ліпити виріб і насолоджуватись цим процесом.

Як проходить майстер-клас

На першому занятті ми будемо ліпити обраний вами виріб, на другому – декорувати його.

Про день та час проведення першого заняття домовляємося індивідуально. Друге заняття проходить в залежності від обраного вами способу декорування, а саме: нанесення декору на сирий виріб, тоді зустрічаємося в найближчі дні, або декор наноситься на утильний виріб (після першого випалу), тоді наступна зустріч відбудеться після сушки і випалу виробу.

Заняття проходять: 1 раз на тиждень, необмежено в часі. Дні відвідуваннь – за домовленістю.
Вартість майстер-класу: 1000 грн. Всі матеріали та випал включені у вартість. При відвідуванні групою – знижка 10-15%.

Як записатися: телефон для запису і консультації – +38 095 612 21 07, також ви можете заповнити форму внизу сторінки і вибрати заняття, які вас зацікавили.

Адреса майстерні: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3

Подивитись на карті

Записатися на заняття з кераміки